Porsche Panamera

W naszym katalogu nowych samochodów prezentujemy na bieżąco uaktualnianą ofertę aut dostępnych w salonach dilerskich na polskim rynku wraz z cenami oraz podstawowymi danymi technicznymi.

Katalog oraz zawarte w nim informacje mają za zadanie ułatwić poszukiwanie i znalezienie wymarzonego modelu, dopasowanego do Twoich potrzeb i możliwości. Publikujemy tu również krótkie opisy aut oraz prezentujemy listę ich głównych konkurentów.

Baza jest wciąż rozbudowywana i dodawane są do niej nowe funkcjonalności, więc jeśli jeszcze dzisiaj jakaś informacja jest niepełna to prosimy o wyrozumiałość – rozwijamy i aktualizujemy ją cały czas.Porsche Panamera to luksusowa limuzyna klasy premium. Pierwsza generacja zadebiutowała w 2009 roku, wprowadzając markę z Zuffenhausen w kolejny segment rynku. Po 7 latach, w 2016 roku zaprezentowano aktualny model. Rok później ofertę uzupełniła wersja kombi/shooting-brake o nazwie Sport Turismo. Pomimo znacznie większego nadwozia i tradycyjnego układu napędowego z silnikiem z przodu, wygląd i proporcje wyraźnie nawiązują do kultowej 911-tki.

Porównaj Nowe samochody dostępne w Polsce

Opis

Porsche Panamera oferowane jest z napędem na tył lub na 4 koła, w wielu wersjach silnikowych, w tym jako hybryda o nazwie Turbo S E-Hybrid o mocy 680 KM.

Porsche Panamera

Panamera Turbo Executive
Panamera Turbo
Panamera 4S Diesel Sport Turismo

Zobacz więcej informacji i zdjęć Porsche Panamera Sport Turismo

Parametry

MarkaPorsche
ModelPanamera
Wymiary zewnętrznedługość/szerokość/wysokość: 504,9-519,9/193,7/142,3-142,8 cm ; pojemność bagażnika min/max 500-520/1304-1483 l
Silnikibenzynowe turbo o mocy od 330 do 550 KM oraz hybryda o łącznej mocy układu hybrydowego 680 KM
Cena od (orientacyjna w zł)415 000