Lexus LS

W naszym katalogu nowych samochodów prezentujemy na bieżąco uaktualnianą ofertę aut dostępnych w salonach dilerskich na polskim rynku wraz z cenami oraz podstawowymi danymi technicznymi.

Katalog oraz zawarte w nim informacje mają za zadanie ułatwić poszukiwanie i znalezienie wymarzonego modelu, dopasowanego do Twoich potrzeb i możliwości. Publikujemy tu również krótkie opisy aut oraz prezentujemy listę ich głównych konkurentów.

Baza jest wciąż rozbudowywana i dodawane są do niej nowe funkcjonalności, więc jeśli jeszcze dzisiaj jakaś informacja jest niepełna to prosimy o wyrozumiałość – rozwijamy i aktualizujemy ją cały czas.Lexus LS to flagowa, luksusowa limuzyna japońskiego producenta. Auto debiutowało w 2017 roku, ale wciąż jest rzadko spotykane na polskich drogach.

Porównaj Nowe samochody dostępne w Polsce

Opis

LS oprócz tego, że wygląda elegancko i dostojnie, z pewnością wyróżnia się na drodze i nie sposób pomylić go z innymi autami. Wysoka jakość wykończenia i ciekawa stylistyka, zapewniają to, o co w tej klasie chodzi najbardziej – prestiż.

Dodatkowo jedną z dwóch oferowanych wersji napędu jest mocna hybryda, co z pewnością poprawi wizerunek pławiącego się w luksusie prezesa.

Główni konkurenci to Audi A8, BMW 7 i Mercedes S-klasa.

Nowy Lexus LS

Parametry

MarkaLexus
ModelLS
Wymiary zewnętrznedługość/szerokość/wysokość: 524/190/146-147 cm ; pojemność bagażnika 480 l (430 l hybryda)
Silnikibenzynowe: 3.5 (o mocy 417 KM); hybryda z silnikiem benzynowym 3.4 + elektryczny (moc całkowita 359 KM)
Cena od (orientacyjna w zł)490 000