8. Sportowe

W naszym katalogu nowych samochodów prezentujemy na bieżąco uaktualnianą ofertę aut dostępnych w salonach dilerskich na polskim rynku wraz z cenami oraz podstawowymi danymi technicznymi.

Katalog oraz zawarte w nim informacje mają za zadanie ułatwić poszukiwanie i znalezienie wymarzonego modelu, dopasowanego do Twoich potrzeb i możliwości. Publikujemy tu również krótkie opisy aut oraz prezentujemy listę ich głównych konkurentów.

Baza jest wciąż rozbudowywana i dodawane są do niej nowe funkcjonalności, więc jeśli jeszcze dzisiaj jakaś informacja jest niepełna to prosimy o wyrozumiałość – rozwijamy i aktualizujemy ją cały czas.W tym segmencie zakupami rządzą emocje i choć niektóre samochody sportowe w miejskim korku wyglądają groteskowo i aż prosi się je przegonić po torze, to inne są sportowo stylizowanymi samochodami na co dzień i do miasta pasują jak ulał. W dwudrzwiowym sportowym nadwoziu nie ma zbyt wiele codziennej użytkowej praktyczności, ale dobrze gdy jest magia którą można mieć już za stosunkowo niewielkie pieniądze jak w przypadku Toyoty GT86. Może też kosztować fortunę jak w przypadku superaut pokroju Lamborghini, w których płacimy za technologię i osiągi z najwyższej półki.

Segmenty aut